Doprava ZDARMA od 100€

Shemen Amour

Shemen Amour je certifikovaná liečivá kozmetika z Mŕtveho mora 

 

Shemen Amour je značka vysokej kvality. Výrobky sú vyvinuté v sofistikovaných laboratóriách, ktoré sa zaoberajú odporúčaniami a závermi súčasných výskumov. Výrobky sú licencované Izraelským ministerstvom zdravotníctva. 

Produkty Shemen Amour Dead Sea sú medzinárodnou značkou. Spoločnosť vyvíja kvalitné produkty. Medzi našimi produktami z Mŕtveho mora nájdete pleťové krémy, ošetrenie tela, kúpeľné produkty, ošetrenie vlasov a podobne. Naše výrobky sú bohaté na vitamíny a minerály z vody z Mŕtveho mora, kombinované s extraktom prírodných olejov a rastlín, ktoré majú intenzívny účinok na pokožku. Produkty z Mŕtveho mora po rokoch výskumu a experimentovania, sú pod prísnou kontrolou kvality. 

Shemen Amour Dead Sea kombinuje výhody kvalitných surovín s najnovšími zložkami vývoja technológií na vyživovanie a spomaľovanie procesu starnutia pokožky. Poskytujeme sortiment výrobkov s minerálov a vitamínov z Mŕtveho mora, ktoré sú známe svojou vynikajúcou účasťou na ošetrení a starostlivosti o pokožku. 

Naše výrobky obsahujú prírodné oleje, rastlinné extrakty a výťažky z bylín, multi-vitamíny, konopný olej, kyselinu hyalurónovú, zlatý prášok, argánový olej, bambucké maslo, antioxidanty, Pro-kolagén, bahno z Mŕtveho mora a mnohé ďalšie prírodné zložky, ktoré podporujú regeneráciu buniek, poskytujú pokožke a vlasom vlhkosť, výživu, lesk a vitalitu, ktorú potrebuje.

Jeden z pravých prirodzených divov v Mŕtvom mori, 417 metrov pod morom prírodné zdravie a krása výhody soli, čerpanie toxínov z pórov tela, rovnako ako obrovská koncentrácia brómu má relaxačný účinok na nervový systém, zatiaľ čo horčík pôsobí proti alergii na kožu. Prírodné minerály obsahujú viac ako 27 druhov čisto prírodných minerálov a vitamínov.

Nádherné vlastnosti produktov z Mŕtveho mora sú známe vo svete tisíce rokov. Používanie výrobkov z Mŕtveho mora sa stávajú čoraz populárnejšími z dôvodu nového vývoja a nových výskumných programov výhody soli z Mŕtveho mora - miesto zdravia a krásy.

 

Tisíce ľudí z celého sveta prichádzajú do Mŕtveho mora na liečenie, regeneráciu, kúpele a kozmetiku a liečbu. Voda z Mŕtveho mora obsahuje veľa vitamínov a minerálov, ktoré sú potrebné pre pokožku. Koncentrácia soli v Mŕtvom mori je 33%, (v oceáne len 3%). Voda z Mŕtveho mora má veľký vplyv na vaše zdravie a pokožku. Produkty z Mŕtveho mora v Izraeli obsahuje minerály, ktoré vytvárajú vašu pokožku zdravšiu a krajšiu.

Shemen Amour tiež vyvinula značky MORROCAN SPA vlasových výrobkov, na tvár a telo, ktoré sú špeciálne založené na marockom Argánovom oleji, bahennej sérii - MUD a inovovatívnej Premiovej sérii Hemp Oil a Gold Anti-Aging s konopným olejom, zlatom a výťažkom z kaviáru.

Shemen Amour - prekvapujúce meno, ktoré prináša veľa otázok. Koreň tohto mena je v Svätej Biblii, a kniha, ktorá sa nazýva: "Esther Parchment". Tieto slová sú napísané v zmysle kozmetických výrobkov.

Shemen Amour je značka vysokej kvality. Výrobky sú vyvinuté v sofistikovaných laboratóriách, ktoré sa zaoberajú odporúčaniami a závermi súčasných výskumov. Naše výrobky sú licencované izraelským ministerstvom zdravotníctva. 

Shemen Amour Dead Sea sa stalo najobľúbenejšou značkou na mnohých trhoch po celom svete ako je New York , Kanada , Brazília , Australia , Čína , Hong-Kong a podobne..

Shemen Amour prináša Mŕtve more do vášho domova !

Žiadne produkty značky Shemen Amour sa nenašli...