Doprava ZDARMA od 100€

Telové krémy

Ak chceme vyzerať dobre a zdravo, musíme sa o seba starať. To rovnako platí o našej pokožke, ktorú by sme najradšej uchovali pružnú, hebkú a zdravo vyzerajúcu. Lenže aj táto viditeľná súčasť nášho ja sa stretáva s rôznymi škodlivými faktormi a vplyvmi, ktoré súvisia s vonkajším prostredím, našim životným štýlom a životosprávou, ale aj s genetikou. Zdravo vyzerajúca pleť sa však dá uchovať alebo získať s telovými krémami.

Tie správne telové krémy sa postarajú o pravidelnú hydratáciu, regeneráciu a uzdravenie pokožky. Podľa toho, či hľadáte krém s účinkami proti vráskam a starnutiu, krém na pravidelnú výživu pokožky alebo na ochranu pred spálením, je potom možné vybrať si nejaký konkrétny produkt z našej ponuky.

Všetky produkty v tejto kategórii sa vyznačujú kvalitným zložením, ich súčasťou sú rôzne zaujímavé a exotické zložky, napríklad minerály z Mŕtveho mora, bambucké maslo, prírodné oleje a iné vyživujúce a prospešné zložky, čo už záleží od výberu konkrétneho prípravku s ošetrujúcim, protivráskovým alebo vyživujúcim účinkom.

2 položiek celkom

Cena

59
159
unnamed (1)
Novinka
€10 –50 %
€5

Aloe Vera ošetrujúci minerálny gél z Mŕtveho mora je určený na regeneráciu pokožky po nadmernom vystavení slnka alebo v prípade popálenia poskytuje chladivý a regeneračný...

Kód: 5327
Shemen Amour BODY CREAM Protivráskový telový krém so zlatom 100ml
Tip
€14 –40 %
€8,40

Unikátna a inovatívna formulácia proti starnutiu obohatená o konopný olej, ktorý obsahuje vysokú koncentráciu EFA, kyseliny omega 3 a 6, minerály z Mŕtveho mora, vitamín E a pro...

Kód: 5494