Doprava ZDARMA od 100€

Proti celulitíde

Mnoho žien rieši celulitídu ako veľký problém a zaujíma ich, ako sa jej efektívne zbaviť. Shemen Amour ponúka vysoko kvalitné mydlá, ktoré účinne bojujú s celulitídou.

Jedným z najväčších nepriateľov žien je tvorba celulitídy, o ktorú má asi len máloktorá z vás záujem a preto robíte prvé posledné, len aby ste jej zabránili, či nachádzali ju na vašom tele len v minimálnej miere. Pod tým si teda predstavíte napríklad skúšanie najrôznejších diét a úpravu stravy, ale aj šport a pohybové aktivity, všetko od pešej chôdze až po cyklistiku, prípadne aj nasledovanie ďalších babských či odbornejších rád.

V skutočnosti ale silným a účinným pomocníkom v boji s celulitídou sú aj špecializované prípravky v starostlivosti o pleť, sem patria peelingy a takisto mydlá proti celulitíde. Teda prípravky so špecializovaným zložením, ktoré sa zameriavajú práve na efektívne zabránenie jej vzniku a odstránenie odumretých kožných buniek, zatiaľ čo v dôsledku ich používania bude pokožka viditeľne zdravá, tiež jemná a hladká na dotyk.

 Peelingy v tejto kategórii sú obohatené o prírodné oleje a mydlá zas okrem zmienených účinkov podporujú aj prirodzene zdravý metabolizmus a odstraňujú z buniek nahromadené tekutiny.

 

1 položiek celkom

Cena

56
156
Shemen Amour CELLULITE MINERAL SOAP Anti-celulitídne minerálne mydlo na telo s morskými riasami a Tea Tree olejom 125g
€10 –50 %
€5

Anticelulitídne minerálne mydlo na vyhladenie viditeľného vzhľadu celulitídy, dôkladné čistenie a odstraňovanie nadmerného hromadenia tekutín v bunkách a stimuláciu metabolizmu.

Kód: 5050