Doprava ZDARMA od 100€

Pleťové peelingy na tvár

Aj naša pokožka podlieha rôznym faktorom poškodenia. A tie sú žiaľ viditeľné, preto proti nim musíme zasahovať výživovými a hydratačnými prípravkami na pleť a obľúbený je takisto pleťový peeling. Ten prebudí pokožku „po zimnom spánku“ a vráti jej opätovne prirodzene zdravý vzhľad.

Peeling na tvár je preto obľúbeným a často využívaným kozmetickým prípravkom, ktorý obnovuje epidermu, to jest hornú vrstvu kože. Táto epiderma sa síce dokáže regenerovať automaticky, nastáva k jej pravidelnej obnove po asi 28 hodinách, ale pri takejto obnove za sebou tento prirodzený proces zanecháva odumreté časti kože. Výsledkom je, že koža na tvári po určitom čase pôsobí zanedbaným a bledým dojmom. A práve preto vstupujú na scénu peelingy so schopnosťou obnovovať a rozjasniť epidermu a zbaviť ju aj týchto neželaných kožených pozostatkov a bledej farby.

Tieto peelingy s prírodným zložením a s obsahom minerálov z Mŕtveho mora sú takisto vhodné ako prevencia pred vznikom akné a pleti vrátia prirodzene zdravú farbu.

2 položiek celkom

Cena

1415
11415
Shemen Amour FACIAL PEELING Peeling na tvár so zlatom a harmančekom 200ml
Tip
€18 –20 %
€14,40

Unikátna a inovatívna receptúra ​​proti starnutiu pokožky obohatená o prírodný olej, ktorý obsahuje vysokú koncentráciu EFA, Omega 3 a 6 kyselín, minerály z Mŕtveho mora,...

Kód: 5497
Shemen Amour FACIAL SOAP PH 5,5 Čistiace mydlo na tvár so zlatom a kolagénom 200ml
Novinka Tip
€18 –20 %
€14,40

Jedinečné a inovatívne zloženie proti starnutiu obohatené prírodný olej, obsahuje vysokú koncentráciu EFA, Omega 3 a 6 kyseliny, minerály z Mŕtveho mora, vitamín E a pro vitamín...

Kód: 5496