Doprava ZDARMA od 100€

Pleťové masky proti vráskam

Starostlivosť o vašu pleť ako z kozmetického salónu si môžete dopriať zakaždým aj u vás doma a tešiť sa pritom z účinného efektu, aký vašej tvári poskytnú pleťové masky na vrásky so svojim kvalitným zložením, v ktorom nechýbajú ani minerály a bahno z Mŕtveho mora. Navyše sú obohatené o prírodné oleje a vitamíny potrebné na výživu pokožky. Práve preto zlepšujú textúru pleti a prinášajú jej mladosť a vôňu- účinne zabraňujú starnutiu pokožky, vypínajú ju a starajú sa o jej lesk. Efektívne regenerujú a urýchľujú proces tvorby nových buniek. Výsledkom je hladká a pružná pleť.

Masky a ich výber prispôsobte svojim konkrétnym požiadavkám, no najčastejšie je to práve maska na tvar proti vráskam, ktorá je žiadaným kozmetickým prípravkom pre účinný boj s vráskami. Kvalitná maska proti vráskam z tejto ponuky však neposkytuje pleti iba potrebnú výživu, ale stará sa takisto o to, aby jej priniesla mladší vzhľad, pružnosť, lesklosť a vôňu.

1 položiek celkom

Cena

4344
14344
Shemen Amour GOLD GRAVITY MASK Protivrásková gravitačná maska so zlatom a bahnom z Mŕtveho mora 50ml
Tip
€62 –30 %
€43,40

Gravitačná maska so zlatom pôsobí ako Anti - Aging ​​proti starnutiu, regeneruje pokožku, čistí a odstraňuje nečistoty hlboko v póroch kože a eliminuje nerovnosti a pigmenty....

Kód: 5552