Doprava ZDARMA od 100€

Oleje na vlasy

Pre skutočne hĺbkovú starostlivosť o vaše vlasy si doprajte vlasový olej, ktorý dokážu vlas hĺbkovo vyživiť, rozjasniť a vyhladiť.

Základnou starostlivosťou o vlasy je ich pravidelné zmývanie šampónom, následne zvykneme použiť aj kondicionér. V niektorých prípadoch tento základný postup ale nestačí, vlasy sa možno aj napriek tomu zdajú byť stále suché. Oživiť sa však dajú s olejmi, oleje na vlasy poskytnú v tomto prípade ten vytúžený efekt- doprajú vašim vlasom lesk. Hĺbkovo ich vyživujú a regenerujú. Neposkytujú im len potrebnú  výživu, ale tiež ochranu.

Práve používanie olejov a hydratačných vlasových sér s obsahovom oleja sa stalo funkčným riešením pre mnohých ľudí, ktorých trápi práve problém so suchými vlasmi. Aplikovanie oleja do vlasov v nich prebudí život a vitálnosť. Budú ich vyživovať, stimulovať ich rast a prinesú im viditeľný lesk. Vlasy budú vyzerať zdravšie, navyše ide o dobrú prevenciu proti tvorbe lupín a proti ich poškodeniu vplyvom stylingu a vysokej teploty.

K preferovaným voľbám sa v mnohých prípadoch radí argánový a jojobový olej.

 

1 položiek celkom

Cena

1718
11718
Serum Hair MoSpa Dry
Novinka Tip
€24,90 –30 %
€17,40

Profesionálne vlasové sérum na báze marockého argánového, jojobového, sezamového oleja a Aloe Vera, ktoré poskytuje prirodzené pokrytie a ochranu vlasových vlákien. Sérum...

Kód: 5080