Doprava ZDARMA od 100€

Minerálne mydlá

Všade, kade sa pohybujeme a pri všetkom, čo robíme na našu kožu a pokožku pôsobia tie najrôznejšie faktory. Väčšinou tie, ktoré na ňu majú skôr negatívny dopad a preto je dôležité ju chrániť pravidelnou starostlivosťou- s používaním kvalitných prípravkov.

Vyberať sa dá z rozmanitej ponuky najrôznejších produktov v starostlivosti o pleť, medzi nimi nájdete minerálne mydlá s efektívnym účinkom na uzdravenie a údržbu zdravo vyzerajúcej pokožky. Konkrétne ak si chcete poradiť s akné, ak chcete predísť neželanej celulitíde, či ak hľadáte ošetrujúce mydlo s minerálmi z Mŕtveho mora.

Minerály z Mŕtveho mora sa podpisujú napríklad na účinnom odstránení akné a zabraňujú vzniku tomu novému, mydlá z minerálov v tejto ponuke obsahujú aj ďalšie zložky a majú viac účinkov, čo už záleží od konkrétneho prípravku. Spoľahlivo regenerujú a upokojujú pokožku, udržujú tiež zdravú funkciu metabolizmu a zabraňujú vzniku celulitídy.

3 položiek celkom

Cena

56
156
Shemen Amour ACNE MINERAL SOAP Minerálne mydlo na tvár na akné s bahnom z Mŕtveho mora 125g
€10 –50 %
€5

Na základe minerálov z Mŕtveho mora toto minerálne mydlo na akné je jedinečne formulované na eliminovanie akné. Toto mydlo uľahčuje vysušovanie škvrn, zabraňuje vzniku nových...

Kód: 5060
Shemen Amour CELLULITE MINERAL SOAP Anti-celulitídne minerálne mydlo na telo s morskými riasami a Tea Tree olejom 125g
€10 –50 %
€5

Anticelulitídne minerálne mydlo na vyhladenie viditeľného vzhľadu celulitídy, dôkladné čistenie a odstraňovanie nadmerného hromadenia tekutín v bunkách a stimuláciu metabolizmu.

Kód: 5050
Shemen Amour MINERAL MUD SOAP Ošetrujúce minerálne mydlo na tvár a telo z bahna z Mrtvého mora 125g
€10 –50 %
€5

Minerálne bahenné mydlo má terapeutické a antibakteriálne vlastnosti, redukuje póry, normalizuje metabolizmus a zlepšuje regeneračné vlastnosti pokožky. Osviežuje a tonizuje,...

Kód: 5047