Doprava ZDARMA od 100€

Minerálne bahno a soľ z Mŕtveho mora

Minerálne bahno a soľ z Mŕtveho mora sú tak príjemným a obľúbeným prípravkom pre krásu, ale hlavne zdravie vášho tela. Najčastejšie sa ich využitie spája práve s liečebnými a hojivými účinkami, uvoľňujú bolesti kĺbov a svalov.

Teraz si možno predstavíte návštevu exotiky, oddych na dovolenke pri mori v spojitosti s týmito príjemnými zábalmi. Zostáva to len pri predstavách, pretože našinci pochopiteľne nemajú možnosť pravidelne sa rekreovať  pri povestnom Mŕtvom mori, ktoré je špecifické tým, že je najbohatšie na dôležité minerály a iné zdraviu prospešný prvky.

Ale takýto zdravý wellness si môžete pokojne spraviť aj u seba doma, stačí ak si objednajú minerálne bahná a soli z Mŕtveho mora z nášho eshopu, a to všetko z pohodlia svojho domova- cez internet. 

  • Koncentrácia minerálov je bohato obsiahnutá práve v produktoch, ktoré vidíte v tejto ponuke, majú veľa liečivých a rehabilitačných účinkov na zdravie pokožky, ale napríklad aj na liečbu bolestí kĺbov a svalov.
1 položiek celkom

Cena

56
156
Shemen Amour MINERAL MUD SOAP Ošetrujúce minerálne mydlo na tvár a telo z bahna z Mrtvého mora 125g
€10 –50 %
€5

Minerálne bahenné mydlo má terapeutické a antibakteriálne vlastnosti, redukuje póry, normalizuje metabolizmus a zlepšuje regeneračné vlastnosti pokožky. Osviežuje a tonizuje,...

Kód: 5047