Doprava ZDARMA od 100€

Krémy proti vráskam

Je prirodzené, že s pribúdajúcimi rokmi telo starne a spolu s tým pribúdajú vrásky. Fakt, že starneme, ten nezmeníme, čo však neznamená, že aj s pribúdajúcimi rokmi nemôžeme  vyzerať stále dobre a zdravo! Áno, môžeme, pretože v ponuke je krém proti vráskam 40 +, krém proti vráskam 50+ a takisto krém proti vraskám nad 60 rokov. Vyzerať dobre a sa dá teda aj v pokročilejšom veku, ak sa budeme príkladne starať o svoju pleť a tým minimalizujeme vznik vrások.

Náš najlepší krém proti vráskam je veľmi účinnou prevenciou a tiež priamym riešením, ako sa dá bojovať s vráskami a ako sa dá uchovať pleť prirodzene zdravá, no samozrejme je vhodné myslieť aj na zdravý životný štýl. Vyváženú životosprávu, rozcvičky a pokiaľ je to možné- obmedziť fajčenie alebo s ním nadobro prestať.

Z ponuky si však môžete vybrať protivráskový krém s kvalitným zložením, s ktorým budú tieto opatrenia prebiehať spoľahlivo účinne. Najúčinnejší krém proti vráskam je tou najlepšou prevenciou a ak vám záleží na zdravom výzore vašej pleti, tento prípravok by mal byť bezpochyby súčasťou vašej kozmetiky.

2 položiek celkom

Cena

835
1835
Shemen Amour BODY CREAM Protivráskový telový krém so zlatom 100ml
Tip
€14 –40 %
€8,40

Unikátna a inovatívna formulácia proti starnutiu obohatená o konopný olej, ktorý obsahuje vysokú koncentráciu EFA, kyseliny omega 3 a 6, minerály z Mŕtveho mora, vitamín E a pro...

Kód: 5494
Shemen Amour ENRICHED NIGHT CREAM Vyživujúci nočný krém so zlatom kyselinou hyalurónovou  50ml
Tip
€49 –30 %
€34,30

Krém poskytuje hĺbkovú hydratáciu, pomáha v boji proti starnutiu a zvyšuje proces regenerácie pokožky počas spánku, eliminuje nerovnosti a pigmenty. Prebúdzajte sa každé ráno s...

Kód: 5554