Doprava ZDARMA od 100€

Krémy na ruky

Už tomu automaticky ani nevenujeme pozornosť a nezaoberáme sa faktom, že naše ruky sú každodenne najviac používanými súčasťami nášho tela, denne a každú hodinu prichádzajú do kontaktu s tými najrôznejšími vecami a zároveň vplyvmi, ktoré ich môžu poškodzovať, minimálne z estetického hľadiska. Je preto dôležité udržiavať pokožku na rukách pravidelne jemnú a zdravú, k čomu sú ideálne prispôsobené krémy na ruky a ich pravidelné používanie. 

Nielenže sú ruky veľmi často používané a neustále vystavované možným faktorom ich poškodenia, ale ich pokožka takisto nie je extra odolná, je totiž naopak tenká a citlivá. Práve táto súčasť nášho tela preto potrebuje pravidelnú hydratáciu a pôsobenie výživových látok, ktoré sú obsiahnuté v našich špecializovaných krémoch na ruky.

  • Krémy sa ľahko natierajú, rukám dodávajú potrebnú vlhkosť, pričom sa okamžite vstrebávajú do pokožky. Majú hydratačný účinok, omladzujú a prinášajú vašim rukám zakaždým zdravý vzhľad.
1 položiek celkom

Cena

89
189
Shemen Amour HAND CREAM Hydratačný protivráskový krém na ruky so zlatom kolagénom 100ml
Tip
€14 –40 %
€8,40

Unikátny a inovatívny prípravok proti starnutiu obohatený o prírodný olej, ktorý obsahuje vysokú koncentráciu EFA, Omega 3 a 6 kyselín, minerálov z Mŕtveho mora, vitamínu E a...

Kód: 5495