Doprava ZDARMA od 100€

Kozmetika so zlatom Hemp oil & Gold


Je špeciálna a inovatívna prémiová formulácia obohatená o kanabis - konopný olej vyrobený z kanabisu - Cannabis Sativa. Olej má jedinečné zloženie a obsahuje vysokú koncentráciu EFA, Omega 3 a 6 kyselín a bielkovín a vitamínov v kombinácii s minerálmi z Mŕtveho mora, čo je jedno z magických zázrakov prírody na svete, ktoré sa nachádza na najhlbšom mieste na svete, v hĺbke - 417 m pod morskou hladinou. Slnečné žiarenie v tejto oblasti je najnižšie na svete a tam sú bahno a soľné nánosy obohatené o viac ako 27 minerálov a vitamínov vrátane horčíka, zinku a draslíka, ktoré pomáhajú liečiť kožné ochorenia, obnovu a regeneráciu kože. Vzorec obsahuje zlatý prášok, zlato v kréme, známy svojimi cnosťami pred tisíckami rokmi, keď Egyptská Kleopatra používala drahocenný kov ako kozmetický zdroj na poskytnutie lesku a žiarivosti pokožky.
Kombinácia všetkých týchto zložiek spolu vytvára revolučnú, inovatívnu a pokrokovú sériu proti starnutiu, ktorá bojuje proti starnutiu pokožky a voľným radikálom, pomáha čistiť pokožku, zlepšuje bunkový metabolizmus a posilňuje regeneračnú schopnosť. Unikátny vzorec proti starnutiu eliminuje pigmenty, hydratuje a vytvára pokožku pružnú, mladú, vypnutú, žiarivú a poskytuje svieži vzhľad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie