Doprava ZDARMA od 100€

Bezoplachová starostlivosť

Bezoplachové prípravky vlasy vyživujú a hydratujú a dodajú vašim vlasom dokonalý lesk.

Symbolom alebo jedným z najviac viditeľných symbolov krásy, a to najmä u žien, sú ich vlasy. Tá povestná korunka krásy. Práve preto sa o ne tak poctivo a pravidelne staráte a skúšate používať minimálne niekoľko prípravkov pre starostlivosť o vlasy. Dôležité je však samozrejme aj zdravie a kvalita vlasov a obzvlášť dôležitá je ich ochrana pred tými najrôznejšími vplyvmi, s ktorými sa pravidelne stýkate. Napríklad so zhoršenými poveternostnými podmienkami vo vonkajšom prostredí.

Bezoplachová starostlivosť a výrobky v tejto sekcii spoľahlivo chránia a hydratujú vaše vlasy. Hydratačné sérum vráti stratený lesk, pružnosť a dopraje im tiež príjemnú vôňu.  Dôvodom je jeho kvalitné zloženie pozostávajúce z Aloe Vera a tiež z argánového, jojobového a sezamového oleja.

Bezoplachová kozmetika vo všeobecnosti predstavuje praktické a rýchle riešenie, jednoduchú manipuláciu a úsporu času. Ako jej prídavné meno totiž napovedá, potom ako sa aplikuje do vlasov, nemusí sa z nich splachovať.

 

1 položiek celkom

Cena

1718
11718
Serum Hair MoSpa Dry
Novinka Tip
€24,90 –30 %
€17,40

Profesionálne vlasové sérum na báze marockého argánového, jojobového, sezamového oleja a Aloe Vera, ktoré poskytuje prirodzené pokrytie a ochranu vlasových vlákien. Sérum...

Kód: 5080