Doprava ZDARMA od 100€

Bahno z Mŕtveho mora

Spomedzi všetkých morí je na koncentráciu minerálov a solí najbohatšie Mŕtve more, jeho prvky sú veľmi prospešné pre zdravie a krásu ľudského tela. Toto je dôvod, prečo sa k populárnym produktom radí bahno z Mŕtveho mora, a to aj u našincov ako u mnohých ľudí po celom svete, ktorí sa radi o seba starajú, ale skrátka nemajú možnosť pravidelne rekreovať pri Mŕtvom mori. Dostupné produkty, ktoré nájdete aj v tejto kategórii, sú vám však k dispozícii a kvalitný wellness tak môžete zažiť na vlastnej koži aj vy, v pohodlí vášho domova.

  • Bahno má schopnosť zabraňovať starnutiu kože a posilňuje jej štruktúru, vyhladzuje celulitídu, pomáha v odstránené ekzémov či plesní. Účinne rehabilituje metabolizmus buniek a okrem krásnej a zdravej pleti pomáha aj v ďalších podstatných záležitostiach- je to funkčné riešenie na zmiernenie bolestí svalov a kĺbov.

Pomáha tak nielen v starostlivosti o zdravú pleť, ale aj pri problémoch s kĺbmi a svalmi.

1 položiek celkom

Cena

56
156
Shemen Amour MINERAL MUD SOAP Ošetrujúce minerálne mydlo na tvár a telo z bahna z Mrtvého mora 125g
€10 –50 %
€5

Minerálne bahenné mydlo má terapeutické a antibakteriálne vlastnosti, redukuje póry, normalizuje metabolizmus a zlepšuje regeneračné vlastnosti pokožky. Osviežuje a tonizuje,...

Kód: 5047