Doprava ZDARMA od 100€

Aloe Vera gél

Ošetrujúci gél vhodný na podráždenú pokožku spôsobenú nadmerným slnením, popálením alebo iným poškodením.

K najzaujímavejším a hlavne k najviac prínosným rastlinám sa radí Aloe Vera, ktorá sa používala už v starovekom Egypte, a to konkrétne na liečbu poranenej pokožky, najčastejšie z dôvodu jej spálenia. Využívala a využíva sa dodnes však aj na skrášľovanie, je to dlhoveký liek na krásu, no ako už odznelo- takisto na uzdravenie poškodenej pokožky a na liečbu rán. Okrem toho má táto rastlina pozitívne účinky aj na vlasy.

Jej blahodarné účinky vychádzajú z jej listov, v ktorých je schované to najpodstatnejšie- liečivý gél. Aloe Vera gél sa pochopiteľne používa aj na výrobu prípravkov pre starostlivosť o pleť vo forme ošetrujúceho gélu na podráždenú pokožku. Ak sa nanesie na postihnuté miesto, postihnuté napríklad popálením či vplyvom žiarenia slnka, prináša veľmi príjemný, chladivý pocit a spoľahlivo regeneruje. Gél je možné aplikovať na tvár aj na telo, podľa konkrétnej potreby.

  • Má účinky takisto na vždy sviežo a zdravo vyzerajúcu pleť.
1 položiek celkom

Cena

56
156
unnamed (1)
Novinka
€10 –50 %
€5

Aloe Vera ošetrujúci minerálny gél z Mŕtveho mora je určený na regeneráciu pokožky po nadmernom vystavení slnka alebo v prípade popálenia poskytuje chladivý a regeneračný...

Kód: 5327